50pcs/многу iTag Мини Smart Пронаоѓач Bluetooth Tracker Копче за Безжична Назнака За домашно милениче мачка деца GPS Аларм Smart Tracker анти-изгубени Пронаоѓач
Ново

50pcs/многу iTag Мини Smart Пронаоѓач Bluetooth Tracker Копче за Безжична Назнака За домашно милениче мачка деца GPS Аларм Smart

DEN 1293.00
DEN 2020.80

Во форма достапна за нарачката

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот . Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
Smart Пронаоѓач Bluetooth Трагач Милениче Дете GPS Локатор Ознака Аларм Паричникот Копче Tracker
Bluetooth 4.0 Анти-изгубени Tracker Ознака
Прикачи на овој тракер ознака за ништо, така ќе бидете предупредени ако тоа добива далеку од вас! Одлично за багаж, деца, домашни миленици, purses, паричници, скапоцености, и многу повеќе!
Преземете e Tracing стан (достапни за бесплатно на Google Play продавница или на Apple App Store) и следете ги вклучени инструкциите за да го спарите уредот со вашиот телефон, таблет или лаптоп.
Кога е активирано, алармот ќе се огласи кога ознака оди надвор од опсегот на вашиот уред. Ознаката, исто така, работи како камера shutter па можете да ги преземат слики и видео записи, и тоа е GPS локатор премногу!
Карактеристики :
Omnidirectional анти-изгубени алармот
Држи вредности во рамките на опсег
Функции како selfie shutter
Овозможува снимање, GPS лоцирање
Гласна beep до 20db
Syncs до 8 предмети
Погоден за паричникот, автомобил, дете, пет, торба, куфер и други предмети
Спецификации :
Bluetooth Верзија : Bluetooth 4.0
Компатибилен со : i Phone4 S и понови, i Pad Mini, i Touch 5, i Pad 3/4, i Pad Воздух и Android уредите со Bluetooth 4.0 (Андроид 4.3 и понови систем)
Работното Растојание : 10m/33ft (отворен простор )
Батерија : CR2032 монета литиум батерија( НЕ се вклучуваат )
Време во мирување : 6 месец
Моќност : 3 V/3m Ah
Големина : 3.1 x 5.2 х 1.2 см/1.22 x 2.05 x 0.47 инчен
Тежина : 0.31 оз
Достапни Бои : црна, бела, розова, сина, зелена
Пакетот вклучува :
1 x Bluetooth Tracker Ознака
1 x Упатство
(Батеријата НЕ се вклучуваат )

Главните својства

боја:
Виолетова
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Dehyaton
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Passometer
Апликацијата Возрасна Група:
Дете
Тип:
За Домашна Употреба

Избор на купувачот