Нови Трајни Кожа Око, Очила, Очила За Сонце Школка Тежок Случај Заштитник Кутија, Торба Торбичка Црна/Кафеава
Ново

Нови Трајни Кожа Око, Очила, Очила За Сонце Школка Тежок Случај Заштитник Кутија, Торба Торбичка Црна/Кафеава

DEN 80.00
DEN 105.60

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Анти-удар, заштитни . Мека faux Кожа дизајн, мода и трајни Затворени со Копче, лесно за вас да се носат. Одговара на продавница за очила за сонце, децата око носат и читање очила, итн Кутија само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Faux Кожа Големина : стан.17cmx6cmx4cm/6.69"x2.36"x1.57" Боја : Црна,Кафеава Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мода очила за сонце Случај(Не вклучуваат Очила) (без мало пакет)

Главните својства

Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2S0682-Б.К.
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
53g
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Должина:
6cm
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси

Избор на купувачот