Еден слој од свила лента транспарентен headband мода цвет коса бенд заврзана лак обрачот главата бенд коса додатоци за жени
Ново

Еден слој од свила лента транспарентен headband мода цвет коса бенд заврзана лак обрачот главата бенд коса додатоци за жени

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Еден слој од свила лента транспарентен headband мода цвет коса бенд заврзана лак обрачот главата бенд коса додатоци за жени
Додај за да ги зачувате на листа,да Стане ВИП ,се повеќе се изненади и попуст. Add to желба листа,ќе добиете попуст информации во најрано време. Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка од кина од страна на chinapost регистрирани воздух пошта во 3-7 работни дена . Тоа е за 10-60 дена за повеќето земји,во некои земји, може да трае повеќе денови,како што се Бразил,Аргентина. Ако е датум на испорака доаѓа,но не сте се примени на објект,можете да контактирате со нас за да се прошири датум на испорака. Ако примите неисправни или погрешен точка, или било какви други проблеми,ве Молиме прво контактирајте со нас пред да се направи нешто,ние ќе ви понуди задоволително решение. 1. Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1~ 2 cm грешка.Сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард. 2. Се обрне внимание на вистински боја,тоа може да биде differnt малку од слики поради различни monitor display. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и пред тоа.Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
Лариса
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
BJG1003
Материјал:
Полиестер
боја:
црна,розова,borwn,сина,темно сина
Еко-Пријателски:
Yes
Обликот:
лак јазол

Избор на купувачот