Врвен квалитет 6x8mm 100pcs Тркалезна Форма Австриската кристал монистра лабава rondelles стакло топката снабдување хривнија Накит DIY Мушка
Ново

Врвен квалитет 6x8mm 100pcs Тркалезна Форма Австриската кристал монистра лабава rondelles стакло топката снабдување хривнија

DEN 172.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6x8mm
* Облик : Rondelle
* Боја : Мешани Бои
* Количина : 100pcs/пакет
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Бои :

Главните својства

Објектот Дијаметар:
6x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
SQAO68
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
rondelle

Избор на купувачот