Црна/Сребрена Задниот Браник Заштитник Sill Плоча За Land Rover Range Rover Sport 2014- 2 парчиња
Ново

Црна/Сребрена Задниот Браник Заштитник Sill Плоча За Land Rover Range Rover Sport 2014- 2 парчиња

DEN 1874.00
DEN 2106.24

Во форма достапна за нарачката


Црна/Сребрена Задниот Браник Заштитник Sill Плоча За Land Rover Range Rover Sport 2014-2016 2 парчиња Одговара За Land Rover Range Rover Sport 2014-2016
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челик
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2016
Бренд Име:
hotrimworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Land Rover Range Rover Sport
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Земја на потекло:
Кина

Избор на купувачот