Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен превозот
Ново

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен превозот

DEN 655.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен превозот Главните Карактеристики :
Оригиналниот Пред Камера 5.0 ПРАТЕНИК за Леново p1c72
Тип : Камера
Оригиналниот Замена Материјали
Имајте предвид Сите делови се пред присутните, заштеда на време кога местото на Секој елемент има се проверуваат и во добра состојба пред превозот Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони, па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови Пакет Содржина : 1 x Предната Камера 5.0 ПРАТЕНИК
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Главните својства

Бренд Име:
Cubot

Избор на купувачот