5 Бои Со Висок Квалитет Воена Лов 4 Круг Пушка Школка 12 Мерач Муниција Превозникот Носителот
Ново

5 Бои Со Висок Квалитет Воена Лов 4 Круг Пушка Школка 12 Мерач Муниција Превозникот Носителот

DEN 91.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката


Главни Карактеристики
Изработени од најлон, тоа е многу издржливи во употреба. 4 Школки Куршум Торбичка Носителот Ловечка Муниција Carrie за Airsoft Wargame Макбаскет Може да се користи за да вест,ранец или друг лов опрема На лепенка дизајн да се направи што повеќе полесно. Еластичен бендови слот може да се одржи секоја школка поединечно Може да се одржи на школка цврсто за да се спречи тоа, да падне. Може да се одржи до 4 пушка школки Различни видови на боја за да изберете, црна, зелена ,песок,КП,ACU
Спецификации
Има 4 Пушка Школки Брз пристап Weigth 50g Големина : 10.5 см x 7.5 cm Може да биде сосема независен да вест/backapck
Имајте на ум : There is 1-2cm грешка на мерењето,
ви благодариме за вашето разбирање^_^
>>Црна
>>Green
>>Песок
>>Политика за издавање на сертификати Маскирна
>>ACU Маскирна
>>Користење на Лепенка Куршум Носителот

Главните својства

Број На Модел На:
КП-014
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
CLUSGO
боја:
Црна,Зелена,Песок,КП,ACU
Состојба:
100% нови
квалитет:
Врвот
Стил:
Лов Куршум Торбичка
Тип:
Тактички Списание Носителот
Се вклопува:
Повеќето од Пиштол Модел
Тежина:
120G
ОЕМ:
Yes

Избор на купувачот