2018 Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain за Жените Сакаат Круг Сребрена Боја Копчето Синџир Накит llaveros став parejas K72252
Ново

2018 Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain за Жените Сакаат Круг Сребрена Боја Копчето Синџир Накит llaveros став parejas K72252

DEN 144.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


2018 Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain за Жените Сакаат Круг Сребрена Боја Копчето Синџир Накит llaveros став parejas Стил : 2018 Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain Материјал : Семејство од не ' Рѓосувачки Челик Keychain за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски двете Клучни Синџир Накит llaveros став parejas Мода Накит новодојдени Дизајн Љубов Круг Сребрена Боја Копчето Синџир Накит

Главните својства

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
K72252
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Функција:
keychains
Компатибилност:
Нерѓосувачки Челик Keychains
Големина:
As show
Тежина:
20g
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Keychain за Жени
боја:
Сребрена Боја Копчето Синџир Накит
Парична казна или Моден:
Моден Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain
Keychain тип:
Круг Сребрена Боја Копчето Синџир Накит
Материјал:
нерѓосувачки челик keychain
Стил:
2017 Семејство Нерѓосувачки Челик Keychain за Жени
Occassion:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Keychain за Жени
број:
K72252

Избор на купувачот