Детска играчка автомобил модел, од легиран камион, рударство легура транспортерот, канализација ѓубре камион модел. Автомобилот давање статии
Ново

Детска играчка автомобил модел, од легиран камион, рударство легура транспортерот, канализација ѓубре камион модел. Автомобилот

DEN 806.40

Во форма достапна за нарачката

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Главните својства

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Трепка,Музички
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
898
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Материјал:
Легура
Контрола на владата:
Сила контрола
Големина:
16.5*6.5*7.5 cm/14*6.5*6.5 cm

Избор на купувачот