Додатоци за Toyota, C-HR CHR -2017 2018 ABS ПЛАСТИКА Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња
Ново

Додатоци за Toyota, C-HR CHR -2017 2018 ABS ПЛАСТИКА Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња

DEN 695.00
DEN 837.60

Во форма достапна за нарачката

Објектот Fitment :
Одговара за Toyota, C-HR CHR 2016-2018 Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направени Од високо квалитетна ABS Пластика
inculde : 2 КОМПЈУТЕРИ
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.


Главните својства

Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Минимална Тежина Препорака:
0kg
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Специјални Функции:
заштита на вашиот автомобил ,декорација
Максимална Тежина Препорака:
0kg
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
10inch
Објектот Ширина:
15inch
Објектот Должина:
25inch
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот