Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 15-36
Ново

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 15-36

DEN 2981.00
DEN 3312.00

Во форма достапна за нарачката


Производ Детали : Големина : Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот. Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Art Up Painting). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Главните својства

Големина (Инчен):
20x20 инчи, 24x24 инчи, 28x28 инчи, 36x36 инчи, 32x32 инчи, 48x48 инчи, 40x40 инчи
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот