Судија Dredd 46 Pin 16 Малку Сива Игра Картичка За САД NTSC Игра Плеер
Ново

Судија Dredd 46 Pin 16 Малку Сива Игра Картичка За САД NTSC Игра Плеер

DEN 312.00
DEN 336.00

Во форма достапна за нарачката

Сите игра картички се тестирани пред превозот надвор, добро спакуван. Проблем компатибилноста помеѓу игра картички и конзоли е inavoidable, тоа е нормално за неколку игри имаат defectives. Ние препорачуваме користење на висок квалитет и оригиналната игра изведувач за да ја пуштите. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратните информации. Ви благодариме!
Топла продажба на 16 Малку Игра Картичка за Промоција!!!
Пакување Содржина :
1 x играта картичка

Главните својства

Nintendo Модел:
Супер Famicom
Број На Модел На:
46 pin игра картичка
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
BIGKID

Избор на купувачот