EMK Дигитален Аудио Коаксијален Кабел OD8.0 6.0 Премиум Стерео Аудио Рка да Рка Машки Коаксијален Кабел Звучник Hifi Subwoofer Кабел AV ТВ
Ново

EMK Дигитален Аудио Коаксијален Кабел OD8.0 6.0 Премиум Стерео Аудио Рка да Рка Машки Коаксијален Кабел Звучник Hifi Subwoofer

DEN 279.00
DEN 398.40

Во форма достапна за нарачката


EMK Дигитален Аудио Коаксијален Кабел OD8.0 Премиум Стерео Аудио Рка да Рка Машки Коаксијален Кабел Звучник Hifi Subwoofer Кабел AV ТВ Спецификација : • Кабел Тип : Коаксијален Дигитален Аудио Кабел • Материјал : висока чистота кислород-бесплатни бакар (OFC) • Жица со дијаметар : 6.0 mm; 8.0 мм • Приклучок : РКА-РКА 1. Злато позлата коаксијален дигитален аудио РКА кабел е изработен од висока чистота кислород-бесплатни бакар (OFC) материјал 2. Мека кабел го прави лесно да се носат и погоден за мал простор. 3. Строга контрола на квалитетот на системот - Само производите минуваат низ три квалитет проверува и девет перформанси testings дека ќе излезе на пазарот. 4. Еди дизајн злато позлата конектор го прави постабилен да бидат поврзани на уред за да се обезбеди висок квалитет на пренос. Пакетот Вклучува : 1 x EMK POremium Коаксијален кабел Модел Бр. : LS-A600 Модел Бр. : KF-A600 Модел Бр. : TZ-A800

Главните својства

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 1m
оклопна:
Плетенка
Надворешниот Дијаметар:
8.0 Rac cable
Конектор A:
Коаксијален
Пакет:
Пакет 1
Пол:
Машко-Машки
Бренд Име:
EMK
Тип:
Коаксијален Кабли
Пакет:
Yes
Конектор Б:
Коаксијален
Функција:
Никој
Примена:
DVD Плеер
Број На Модел На:
60TZLS Коаксијален Кабел
Пакување:
EMK Мало Перниче
Конектор A:
РКА
Конектор Б:
РКА
функција 1:
аудио кабел
Карактеристика 2:
РКА кабел
функција 3:
коаксијален аудио кабел
карактеристика 4:
РКА кабел со магнетен прстен
Должина на кабел:
1m 1.5 m 2m 3m 5m 10m 20 милиони 30m;факултативна
функција 1:
Дигитални Коаксијален Кабел
функцијата 2:
плетенка рка кабел
Конектор тип:
Рка да Рка Машки да Машки

Избор на купувачот