Единствен Излез DC 18 Volt 10 Amp 180 Вати трансформатор AC/DC 18V 10A 180W Прекинувачки Режим на Напојување
Ново

Единствен Излез DC 18 Volt 10 Amp 180 Вати трансформатор AC/DC 18V 10A 180W Прекинувачки Режим на Напојување

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

Единствен Излез DC 18 Volt 10 Amp 180 Вати трансформатор AC/DC 18 V 10 A 180 W Прекинувачки Режим на Напојување
Карактеристики : AC Влез : 110/220 V±15% DC Излез : 18 V 10 A Моќност : 180 W Школка Материјал : Метал случај / Алуминиум случај Безбедност на Усогласеност : CE Висока цена-ефикасен, сигурност со стандардите за индустријата Изградена-во текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита Работна Температура : 0~40 C Температура на Чување : -20~60 C Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
Пакет : 1 x Адаптер за Напојување
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Број На Модел На:
MC18180-W
Бренд Име:
Deongaree
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Избор на купувачот