Издржливи 2 парчиња Soshine CR123A 3.0 V 1600mAh Основно Батеријата Широк Температура Толеранција за Тактички Светло за Soshine
Ново

Издржливи 2 парчиња Soshine CR123A 3.0 V 1600mAh Основно Батеријата Широк Температура Толеранција за Тактички Светло за Soshine

DEN 302.00
DEN 336.00

Во форма достапна за нарачката

Издржливи 2 парчиња CR123 A 3.0 V 1600m Ah Основно Батеријата Широк Температура Толеранција за Тактички Светло за Soshine Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! CR123 A модел може да се замени за CR123, CR17345, K123 A, VL123 A, DL123 A,5018 LC, EL123 AP, SF123 и SF123 A Трае и до 5 пати повеќе од алкални батерии во дигитални камери и до 3 пати повеќе во други апарати и флеш апликации Напредна конструкција со Литиум технологија Широк температура толеранција Предупредување : Не Може да Се Полнат! Спецификации : Состојба : новиот Тип : Литиум Големина : CR123 A Номинален напон : 3.0 V Номинален капацитет : 1600 m Ah Температурата на работа Опсег : -20~+60 C Само-празнење Стапка на годишно : ≤2% Тежина : 42g Пакет се вклучени : 1 x CR123 A 3.0 V 1600m Ah Основно Батеријата 1 x Пластични Случај

Главните својства

Номиналниот Напон:
3V
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
16340 1600mah
Бренд Име:
Soshine
Батеријата Број:
2
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
1600mAh
Големина:
16340

Избор на купувачот