5000pcs(50g) 6mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети Scrapbooking confetti декорација за шиење облека и др.
Ново

5000pcs(50g) 6mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети Scrapbooking confetti декорација за шиење облека и др.

DEN 253.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот - 50gram 10000pcs 6mm Рамен Лабава Sequins Paillette за Шиење За Занаети Scrapbooking
Состојба
100% Нови
Материјал
ПВЦ
Големина
Прибл : 6mm Кол,центар дупка
1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инчен
Бои
Како фото
Количина
10000pcs(50grams)
За голема количина ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Пакување Торба
opp вреќа За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. Превозот : 1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи. 2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број. 3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот(remote регион треба повеќе денови).Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) ! Повратна информација : Доколку имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ве молиме не ни остави на "Негативна"или" Неутрален"повратни информации по случаен избор ! Благодарение Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде "5 ѕвезди повратни информации" и ги споделите со вашите пријатели.

Главните својства

боја:
МЕТ ЗЕЛЕНА
Тип На Производ:
Sequins
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Отпорност На Триење,Не-Нарушување
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
6MM РАМЕН
Големина:
6#
Бренд Име:
Сон Создателот Diy

Избор на купувачот