Нови Пристигнување Водоотпорен Перница Жените Патни Торби Најлон Мода Обичните торба Патување Duffle Торба Мажите Багаж Bolsa Viagem чанти
Ново

Нови Пристигнување Водоотпорен Перница Жените Патни Торби Најлон Мода Обичните торба Патување Duffle Торба Мажите Багаж Bolsa

DEN 1116.00
DEN 2232.00

Во форма достапна за нарачката


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.

Главните својства

Тип На Објект:
Патни Торби
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
38cm
Број На Модел На:
mm402
Тврдост:
Мека
Имаат Drawbars:
No
Бренд Име:
RUIPAI
Објектот Тежина:
0.85kg
Главен Материјал:
Најлон
патна торба:
Патување Duffle
Повод:
Разноврсна
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
20cm
Шаблон Тип:
Срцата
Големина:
38*20*20 cm

Избор на купувачот