Топла 20pcs Радијална Наежвам Абразивни Четка Мешани Чакал Груба Dremel Додатоци За Dremel Ротари Алатки Абразивни Алатка +2 парчиња Mandrel
Ново

Топла 20pcs Радијална Наежвам Абразивни Четка Мешани Чакал Груба Dremel Додатоци За Dremel Ротари Алатки Абразивни Алатка +2

DEN 275.00
DEN 376.32

Во форма достапна за нарачката


Топла 12pcs Радијална Наежвам Абразивни Четка Мешани Чакал Груба Dremel Додатоци За Dremel Ротари Алатки Абразивни Алатки Мелење Полирање
Име : Радијална Наежвам Четка
Модел : 1009
Местото на Оригиналот : Кина
Месо тело Големина : 3.0 mm
Големина На Четката : 1"
Пакет :
Група 1 : 20pcs Ронки 80# Четка(Зелена Боја)+2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
Група 2 : 20pcs Ронки 120# Четка(Сина Боја) +2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
Група 3 : 20pcs Ронки 220# Четка(Црвена Боја) +2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
Група 4 : 20pcs Ронки 400# Четка(Сива Сина Боја)+2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
Група 5 : 20pcs Ронки 600# Четка(Виолетова Боја) +2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
Група 6 : 20pcs Ронки 1000# Четка(Светло Зелена Боја) +2 парчиња месо тело 3.0 mm Mandrel
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.( без Следење на Информации )
*Ако не го добиете стоки,ве молиме да се жалат по стоки испратени надвор од 60 дена и ние ќе ви ги даде надоместок.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : времето за Испорака е за 15-60 дена.( со Следење на Информации )
* Ако не го добиете на стоки по стоки испратени од 40 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери парцела за вас,тогаш slove за вас како е можно поскоро.
3. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
4. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу.
1.Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит.кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни.
2.Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави postive повратни информации со 5 ѕвезди,Повратни информации е многу, многу важно за нас,ние љубезно ewquest дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде reutral или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга, Вашиот satisfication е Нашата Цел.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ви благодарам многу .
3.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или mail нас во продажба во xawee dot com.
1. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.17track.com
2. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.
3. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат.
4. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.

Главните својства

Ронки:
Ронки 80 20pcs, Чакал 120 20pcs, Чакал 220 20pcs, Чакал 400 20pcs, Чакал 600 20pcs, Чакал 1000 20pcs
is_customized:
No
Бренд Име:
GOXAWEE
Тип:
Абразивни Диск
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
1009
Месо тело големина:
3.0 mm
Кол:
25mm
Пакет:
12pcs/торба
Големина:
1(25.4mm)

Избор на купувачот