Ѕвезденото Небо Простор Види Малку Ѕвезда Силикони Часовници Деца Спорт Кварц Види Луксузен Бренд Топла Момчиња Девојчиња Часовници Relojes Mujer
Ново

Ѕвезденото Небо Простор Види Малку Ѕвезда Силикони Часовници Деца Спорт Кварц Види Луксузен Бренд Топла Момчиња Девојчиња Часовници

DEN 98.00
DEN 120.00

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Ѕвезденото Небо Простор Види Малку Ѕвезда Силикони Часовници Деца Спорт Кварц Види Луксузен Бренд Топла Момчиња Девојчиња Часовници Relojes Mujer Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов. Модерен, многу шармантна за сите прилики. Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите. Неверојатно потрага види. Прецизно движење. Солидна нерѓосувачки челик задниот поклопец. Одредено време и да се задржи добро време. Батеријата вклучена во се види. Силиконски Мека Зглоб бенд за удобно носење. 30 M Водоотпорен(за нуркање/пливање). Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет. Големина види должина : околу 23cm Dail дијаметар : за 3.3 cm Бенд ширина : околу 1.5 cm D ail дебелина : за 11mm Види тежина : околу 35g Пакет 1 X види Забелешка : Бидејќи мерење алатки се различни,па може да биде мало отстапување,пред информации е само како референца.

Главните својства

Бренд Име:
TIMARCO
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Акрилик
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Деца
Dial Дијаметар:
33mm
Функција:
Отпорен На Вода
Број На Модел На:
Sk001
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Ширина:
15mm
Случај Дебелина:
11mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
боја:
како фото
Стил:
Ѕвезденото Небо Простор Види Кул Дете Мода Види
Тип На Објект:
Рачни часовници
децата се види:
Рачниот Зглоб Се Види Момчиња Девојчиња Водоотпорен Рачни Часовници
децата се види:
Hello Kitty се Види Девојки Цртан филм деца Види Силиконска Гума Зглоб Види
watch cartoon:
Тинејџерскиот Мутант Нинџа Желки Деца се Види Добар Дар деца види

Избор на купувачот