Fyla Режим Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Природни рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината Подароци
Ново

Fyla Режим Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Природни рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови

DEN 216.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Превозот цена : Бесплатен превозот за сите предмети.
Неколку Хривнија Нови 4 Редови 6mm Зелен Змеј Ахат рачно изработени Браун Восок Кабелот Заврши Хривнија Парови Годишнината Подароци
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг . Производ Imformation : тип на Производ : Multilayers рачно изработени Нараквици Производ стил : Класичен/мода/популарна/Гроздобер/Бохемски Производ за користење : За жени/девојки/подароци/партија/travel/празници/во peacetime Производ Материјал : Кристал Монистра+Кожа на Производот Должина : 32inch-34inch Дијаметар : 4mm/6mm/8мм Производ во Боја : Multicolor Производ Предност : 1.ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја од трансакции е совршена,но ние апсолутно да гарантира дека сите интерес на клиентите! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ,ние бевме оставени да slove! Политика на враќање : Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, Тоа е вашата чест и одговорност
. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Натпреварот со соодветен облека за различни повод 5.Најновата изјава. Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Потсетување : Вашето задоволство е наша најголема извршување. Ние го сакаме она што ние го правиме, некои може да се каже малку премногу, и ние донесе ентузијазам и посветеност на секој проект ние се работи на. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ние се постојано истражување на нови технологии и да ги препорачувате кога тие смисла.Со Добар Квалитет. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.пријател. Стави едноставно, ако сакате партнер кој се грижи за вашиот бизнис, изберете FYLA РЕЖИМ. Ние се стремиме да понудиме најдобрите кожа накит дизајн на фер цена.Ниска Цена.Убаво Apperance.Лесно се носат. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.Атрактивни.Најдобрите подароци за вашиот љубовник., Улица, Град, Регион и држава.Бразил & Русија ќе трае подолго време,затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! превозот : Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг Пост Воздух Пошта не може да се постигне Предмети се испраќаат од Хонг Конг Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 27 бизнис дена.семејство. Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FYLA РЕЖИМ
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
6mm Зелен Змеј Ахат Хривнија
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
6mm Зелен Змеј Ахат Хривнија
Компатибилност:
6mm Зелен Змеј Ахат Хривнија
монистра хривнија:
кристал мушка хривнија
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА:
индијанци
кабелот хривнија:
деверуша подарок
кристал кристал хривнија:
супер модел накит
плетенка хривнија:
нараквици за жените 2017
монистра накит:
beaded накит
Жените Хривнија:
девојка хривнија 6mm Зелен Змеј Ахат Хривнија
рачно изработени накит:
јазол хривнија
обичај хривнија:
кристал хривнија

Избор на купувачот