Пад на Превозот НИ ЕУ Plug Електронски Ултразвучно Стаорец Глувчето Отвратителен Затворен Анти Комарец Инсекти Штетници Убиец Repeller Контрола на Штетници
Ново

Пад на Превозот НИ ЕУ Plug Електронски Ултразвучно Стаорец Глувчето Отвратителен Затворен Анти Комарец Инсекти Штетници Убиец

DEN 142.00
DEN 168.48

Во форма достапна за нарачката


Универзален Дом 3110 B Електронски Ултразвучно Стаорец
Глувчето Отвратителен Затворен Анти Комарец Инсекти Штетници Убиец Repelle р
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Оваа машина е безбеден и еколошки пријателски, без мирис, ниска потрошувачка на енергија, вкупната енергија на помалку од 2 W, и опремена со напредна optoelectronic технологија.
Машината може да бидат ефикасни во собата на 40-80 квадратни метри.
Оваа машина може да биде раководена од штетници : комарци, лебарки, вошки (болви), муви, штурците, мравките, грешки, термити, итн.
Ултразвукови бранови што се емитуваат од страна на машината нема да им наштети на кој било човечки или семејство домашни миленици, и да не се меша со апарати за домаќинство.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : розова, бела
Приклучок тип : САД, ЕУ
Големина на : 8.9*5*4.5 cm
Пакет Содржина :
1 x Анти Комарец Repeller
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Главните својства

Бренд Име:
OUTAD
Штетници Тип:
Комарци
Номинална Напон:
Никој
Материјал:
Пластични
Големина:
8.9*5*4.5 cm
боја:
розова, бела
Приклучок Тип:
САД, ЕУ
Тип:
Анти Комарец Repeller
Количина:
1
Пад на превозот:
Поддршка

Избор на купувачот