MYNAH Русија бесплатен превозот 2017 Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата во Собата Монтира на Ѕид
Ново

MYNAH Русија бесплатен превозот 2017 Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата во Собата Монтира на Ѕид

DEN 1695.00
DEN 3323.52

Во форма достапна за нарачката


Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови. 1.Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог Обично објектот ќе пристигне во 15-60 работни дена по превозот. За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. 2.Повратните информации Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми.

Главните својства

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Бренд Име:
MYNAH
Големина:
201-300mm
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
M2206H
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Бања & Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Во Ѕидот B & S Чешми

Избор на купувачот