100pcs/Многу+Свадба Фаворизира и Подарок Љубовта е Подготовка Teapot Мерење Лента Keychain+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ново

100pcs/Многу+Свадба Фаворизира и Подарок Љубовта е Подготовка Teapot Мерење Лента Keychain+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Оваа симпатична и корисна за мерење на снимката може да се користи како keychain, како и. Прекрасен облик како teapot, со единствена ознака која вели дека "Љубовта е пиво", тоа е забавно и симпатично подарок за сите вашите гости!.
Вистински Производ Слика За Референца :

Главните својства

Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
szlinxikeji
Број На Модел На:
0016
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
No

Избор на купувачот