Дигитални Куќа Број 1# ABS Пластика, Материјал Сребрена Боја 100mm Висина од Врата Врата Плоча Број
Ново

Дигитални Куќа Број 1 ABS Пластика, Материјал Сребрена Боја 100mm Висина од Врата Врата Плоча Број

DEN 198.00
DEN 230.40

Во форма достапна за нарачката


Спецификација на Производот Име Врата Број 1# Боја Сребрена Големина(appr.) 100mm Висина за Инсталација Само Лепило Налепница Материјал, ABS Пластика Пакет 1pc Врата Број
Ако ви требаат повеќе други Вратата Броеви,ве молиме Кликнете на десното еден во следнава лист.
70mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна 100mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна

Главните својства

Тип:
Вратата Плочи
Број На Модел На:
Вратата Број 1
Вратата Плоча Тип:
куќа број
Материјал:
Пластични
Име:
Дигитални Куќа Број
Висина:
100mm
Обликот:
број 1
боја:
Сребро.
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачот