2017 Нова Топла Продаде 3 парче платно ѕид уметност Модерна Природата Семе од Ѕидното Сликарство Цвет Home Art Наслика Слика на Платно Отпечатоци оркестарот
Ново

2017 Нова Топла Продаде 3 парче платно ѕид уметност Модерна Природата Семе од Ѕидното Сликарство Цвет Home Art Наслика Слика

DEN 389.00
DEN 762.72

Во форма достапна за нарачката


3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
производот се покаже
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Тоа е прекрасен подарок за вашите наставници,вашиот соучениците, пријателите,вашето семејство,итн. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
пакет :
1 Set*платно печатење на слика(Вклучува 3 панел на слика,Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3 сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини .
2 за Да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно.
Спецификација
20cmx20cmx3pc;30cmx30cmx3pc;40cmx40cmx3pc;50cmx50cmx3pc;60cmx60cmx3pc
Да Драги Купувачот
1 Шема и боја : Како на сликата покажува
2 Материјал : Платно
3 Состојба : Нова
4 место на потекло : Кина
5 Квалитет : "Врвен Квалитет" Платно печатење на слика(Не рачно изработени сликарство)
6 Тоа е совршена слика драстично ќе красат вашиот дом,канцеларија, хотел,градинарски и така натаму. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Главните својства

Големина (Инчен):
20cmx20cmx3pc, 30cmx30cmx3pc, 40cmx40cmx3pc, 50cmx50cmx3pc, 60cmx60cmx3pc
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
CLSTROSE
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
s-395
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на купувачот