НН-LP02 / 2012A001AA Замена Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-7500 / НН-5500 / НН-7500U
Ново

НН-LP02 / 2012A001AA Замена Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-7500 / НН-5500 / НН-7500U

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : НН-LP02/2012 A001 AA
2)број на Моделот : За CANON НН-7500 / НН-5500 / НН-7500 U

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
НН-LP02/2012A001AA
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC,EMC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
150W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот