Зимски 3in1 Водоотпорен Jaqueta Feminina Качување Грб Отворено Кампување Пешачење Ски Јакна Жените Windbreaker Casaco Руно Поставата
Ново

Зимски 3in1 Водоотпорен Jaqueta Feminina Качување Грб Отворено Кампување Пешачење Ски Јакна Жените Windbreaker Casaco Руно Поставата

DEN 2232.00
DEN 3599.52

Во форма достапна за нарачката


.
[xlmodel]-[производи]-[41347] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41340] Производи Детали
Карактеристики :
На 3in1 зимска јакна вклучува нормално двојно јакни. Поставата јакна и надворешниот слој може да се носи сам, но, исто така, може да се носи заедно. 3-во-1 со кој се одвојува руно внатрешна јакна во можност да се приспособат на различни услови.
Сезона : Пролет.Падот.Зима
Материјал : 100% полиестер
100% windproof
Водоотпорен,дише,топло,мраз превенција
Водоотпорен го оценувате : 8000mm, MVTR : 8000 G/M2/24 часа
Дише мрежа наредени за да се задржи дише
Руно лагер боја натпревар со надворешниот јакна
Густата на поларните руно лагер, да ве загрее
Монтажни аспиратор со подготви coad систем
Мишка stoma дизајн поднесе оставка на топлината
Две водоотпорен патент странични џебови
Едно право градите патент џеб
Прилагодливи еластична ракави со Велкро прицврстување
Прилагодливи полите, може да ви помогне да се спречи правец
Двонасочна патент, се движи глатко
Ткаенина затегнувачка и отпорни на абење
Погоден за Качување/Пешачење/Кампување/Риболов/скијање/Патувањето/Аикидо и сите други отворено.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите Должина на Ракав Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) S 102 67 69 155 - 160 45 - 50 М 106 69 71 161 - 163 50 - 55 L 110 71 73 164 - 168 55 - 60 XL 114 73 75 169 - 172 60 - 65 XXL 118 75 77 172 - 175 65 - 70
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина на Ракав Телесна Висина и Телесна Тежина(lb) S 40.2 26.4 27.2 61.0 - 63.0 99.0 - 110.0 М 41.7 27.2 28.0 63.4 - 64.2 110.0 - 121.0 L 43.3 28.0 28.7 64.6 - 66.1 121.0 - 132.0 XL 44.9 28.7 29.5 66.5 - 67.7 132.0 - 143.0 XXL 46.5 29.5 30.3 67.7 - 68.9 143.0 - 154.0
[xlmodel]-[custom]-[41343] Известување Пред да ја Купите
1. За разлика боја
Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.
2.За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Ако не сте сигурни за големината,Pls контактот за Услуги на Корисниците.
3.За Плаќање
1.Зачувам (Alipay)
2.Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
[xlmodel]-[custom]-[41344] Гаранција & се Враќа
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, pls контакт со нашата по-продажбата на trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
2.Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
[xlmodel]-[custom]-[41345] За Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
[xlmodel]-[custom]-[41346] Жешки Предмети

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof,Водоотпорен
Пол:
Жените
Тежина:
1300g
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал Технологија:
WindStopper
Обвивка Материјал:
Полиестер
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Бренд Име:
CIKRILAN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CKLXF1208W
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Погоден за:
Качување/Пешачење/Кампување/Риболов

Избор на купувачот