FISHKING 5 КОМПЈУТЕРИ/многу 2,5 mm-5.5 мм sliver Нерѓосувачки Челик Риболов Прачка Врвот Водич Совет Поправка Комплет DIY Око Прстени Риболов Справи Продавница
Ново

FISHKING 5 КОМПЈУТЕРИ/многу 2,5 mm-5.5 мм sliver Нерѓосувачки Челик Риболов Прачка Врвот Водич Совет Поправка Комплет DIY Око

DEN 168.00
DEN 199.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тврдост:
Superhard
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Род
Број На Модел На:
2.5 mm-5.5 мм
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Топ Дијаметар:
2.5 mm-5.5 мм

Избор на купувачот