TLPL78 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-380 / TLP-380U / TLP-381 / TLP-381U / TLP-780 / TLP-780E
Ново

TLPL78 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-380 / TLP-380U / TLP-381 / TLP-381U / TLP-780 / TLP-780E

DEN 1322.00
DEN 1392.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : TLPL78
2)број на Моделот : За TOSHIBA TLP-380 / TLP-380 U / TLP-381 / TLP-381 U / TLP-780 / TLP-780 E / TLP-780 J / TLP-780 U / TLP-781 / TLP-781 E / TLP-781 J / TLP-781 U / TLP-781 UF

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
TLPL78
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот