% Живописни Владетел ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина Мерка За Деца Отстранлив ПВЦ Дневна Соба Ѕид Decals Оркестарот
Ново

% Живописни Владетел ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина Мерка За Деца Отстранлив ПВЦ Дневна Соба Ѕид Decals

DEN 104.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Боја : Како што е прикажано на слики
Висок квалитет и Налепници

Главните својства

Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
Живописни Владетел ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
референца на производот кој сте го добиле
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница
треба трансфер на филмот:
Yes
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
Дома Декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
да речеме:
англиски букви цитат decals
Квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се применуваат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
боја:
шарени
конечниот ефект на слика :
Види на пр-от(само за референца,тоа може да бидат поголеми и помали,ве молиме diy)

Избор на купувачот