10 КОМПЈУТЕРИ 121mm ВРТЛИВАТА Клип Кука Snap Leashes Јаки webbing нерѓосувачки челик
Ново

10 КОМПЈУТЕРИ 121mm ВРТЛИВАТА Клип Кука Snap Leashes Јаки webbing нерѓосувачки челик

DEN 1353.60

Во форма достапна за нарачката


направени од 304grade нерѓосувачки челик.
големина : 27mm*121mm (3#)
10pieces по многу
полиран површина
Пред купување, ве молиме да ги прочитате и да ги одржуваме нашите тргување услови во умот. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со Ејми. Ви благодариме!
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Т/Т. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат комплетирани со 3 дена.
3. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Превозот цена е не вклучувајќи осигурување& увоз/извоз на даноци.
За Испорака
1. По уплатата е јасно, ние ќе ја испрати на парцела во Aliexpress магацин, кој се about3-4days, а потоа заминување од магацин за вашата земја. ви благодариме за вашето трпение.
2. Ние не препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, бидејќи тоа е бавен, и тоа trackable кога стигнат до вашата земја од наша страна. Ако мора да одбереме тоа, ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата во време и задржи во допир со нив откако на вашиот парцела достигна до вашата земја. ние не сме одговорни за било врати предизвикани од страна на царината во вашата земја.
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе лево адреса/телефонски број(мобилен телефон)/ поштенски код(поштенски код ) се точни. Што може да направи предмети се постигне за да можете лесно!
4. Service Transit Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот парцела, пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас, во прв пат. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со најдобро решение. Нашата цел е клиентот задоволство!
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење на број ,специфична причина за враќање и вашиот po#.
За Гаранција
1. 12months производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. неисправни предмети мора да бидат пријавени и се врати со рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За Повратни Информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е и нашиот мотив за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Главните својства

Број На Модел На:
3#
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
нерѓосувачки челик вртливата snap кука
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Торба ремени додатоци, Куче синџири, камера ремени
Големина:
121mm(3#)

Избор на купувачот