Специјална Кожа Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За Lenovo ideapad 710S(13) 710S-13 13.3-инчен
Ново

Специјална Кожа Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За Lenovo ideapad 710S(13) 710S-13 13.3-инчен

DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката

Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени на Ebay. По оптички прецизност Правило Умре сече, и совршена интеграција на лаптоп компјутери, и има носат-отпорни, киселина и алкално, анти-масло, лесни за чистење карактеристики. 3,Доколку кожата не е усогласена, мора да се полека ги тргнеме од сега и да се ре-paste . плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Paypal САМО. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци. Подолу е винил кожата налепници Инсталација упатство : Вие не може да се најде партнер да се примени и ќе стане полесно. контактирајте со нас
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.Ефектот не може да биде исто како и на крајот на секој човек е да го инсталирате на кожата.
ВКЛУЧУВАЈЌИ : надворешниот Капак на кожата+ екран рамки на кожата+ Околу тастатурата на кожата +дното на кожата
не треба да го намали
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца : Бидејќи различни земја компјутер е различен,ве молиме погледнете на оваа слика и да го провери тоа. превозот услови
Во светот превозот на располагање, Сите предмети се гарантира да брод во рок од 24 часа, Сите предмети се испраќаат од Воздухопловната, Тоа обично трае околу 10-25 дена пристигнат на вашата адреса, Некои дестинации може да потрае подолго транзит време. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.Ви благодариме. јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Браздата . но,ве молам, не грижете се.Тоа не влијае на лаптоп топлина на косата.
Ве молиме контактирајте со нас да работат на било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации, И ве Молиме почекајте за нашиот одговор пред да се преземе акција за да го отворите e Bay случај или Pay Pal спор, 100% Задоволството на Клиентите е нашата Цел. Ве молиме не се премногу груби и извршување на совршенство. ние ќе ви одговори што е можно поскоро дали можете да го користите. Проверете нашата Задоволство Оценка. Така бидете сигурни да го задржи кожата усогласени.Ви благодариме.
затоа,некои покрива кожата е поголем.
Топ Причини за Купување на нашите Производи
1. Кожата е многу светла и тенка, тоа не ќе се зголеми преносниот тежина и дебелина. Изјава
За Да Се Потврди Права Сопствениците
Ние строго го контролираат веродостојноста на нашите производи, доколку постои било каков производ, кршење на вашиот правата на Интелектуална Сопственост ве молиме да не информирате и ние ќе го отстрани поврзани со огласи веднаш.
Специјална Кожа Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За ideapad 710 S(13") 710 S-13 13. Скршени преку традиционалниот концепт на школка заштитна фолија, со користење на нови Јужна кореја увозот на еколошки материјали, симулација текстури цврста текстура, со природно и удобно сензорни уживање. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs.Лесно да се примени и лесно да се отстрани, остава леплива остатоци зад себе. 2,треба да се усогласат сите дупки , не може да се залепи од работ.
Сите предмети се Сосема Нов и Висок Квалитет!
Ние сме цврсто посветени на извонредни услуги на клиентите. Оваа точка е
S pecial Винил кожа/decal налепница и НЕ е направен од гума,силикони, гел, или од пластика. Ние сме ракување со голем волумен пораки секој ден.3-инчен
(Не одговара за другите модели)
Кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака(Лаптоп модел : ******) за мене.

Главните својства

Големина:
710S 13
Бренд Име:
KH
Тип:
Лаптоп Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
710S-13
Пакет:
Yes
Стил:
Кожата
Материјал:
Винил

Избор на купувачот