Seeyoo 20pcs/многу DIY Grosgrain Лента за децата Поклон Headband Bowknot Headbands bebe венчиња за Коса Врски девојки Коса Додатоци
Ново

Seeyoo 20pcs/многу DIY Grosgrain Лента за децата Поклон Headband Bowknot Headbands bebe венчиња за Коса Врски девојки Коса Додатоци

DEN 647.00
DEN 760.80

Во форма достапна за нарачката

20pcs/многу DIY Grosgrain Лента за децата Поклон Headband Bowknot Headbands bebe венчиња за Коса Врски девојки Коса Додатоци
К о л о рс : мулти( може да се избере бои,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате. )
количина : 20 парчиња/многу
Ви благодариме за шопинг!
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Seeyoo
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
sy0372
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
Слики
Повод:
Туризмот спомен, свадба,Подароци, Партија
Стил:
Прекрасна
Занает:
Рачно изработени
Пакет:
Opp Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Шаблон Тип:
bowknot
Материјал:
Лента
Пол:
Девојки
лак големина:
За 10.5 см

Избор на купувачот