Бесплатен Превозот 500x1ML Мали Килибар Стакло Dropper Шише 1cc Мини Стакло Шишенцето Со Pipette Dropper, Висок Квалитет Стаклено Шише
Ново

Бесплатен Превозот 500x1ML Мали Килибар Стакло Dropper Шише 1cc Мини Стакло Шишенцето Со Pipette Dropper, Висок Квалитет Стаклено

DEN 6204.00
DEN 6600.00

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Сите производи - производители' директна продажба . Најдобар квалитет и услуга овде.
Предмет : 1ml Килибар Стакло Dropper Шише, 1 ML Мали Килибар Стакло Dropper Шише 1cc Мини Стакло Шишенцето Со Pipette Dropper, Висок Квалитет Стаклено Шише
Висок квалитет на стакло етерично масло шише, парфем шише, козметички масло dropper шише, pcakaging стаклено шише/кутија
Капацитет : 1ml други големини се достапни како што треба.
Боја : Жолто
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Напомена : ве Молиме да ни кажете со боја на капа сакате, ако не, ние ќе испратиме капаче од шише во случаен избор.
Контактирајте ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет.
Бидејќи килибар стаклени шишиња се идеални за течности, лекови или етерични масла кои треба УВ заштита .
Одговара за мирисни масла, етерични масла, парфеми и на други течности.
Тие исто така се добар шише за лесно издавање на уво или капки за очи .
Ви препорачуваме да се мијат со алкохол пред употреба.
За Примерокот
Ако ви треба примероци со логото печатење , ве молиме контактирајте со нас.
1, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја 2, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок. За експрес испорака. Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.
Драг Пријател : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Главните својства

Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5236
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
1ml
Боја на шише:
Килибар
Материјал на Шише:
brosiliceglass
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
is_customized:
Yes

Избор на купувачот