трговија на големо мода накит Брошеви Лак Иглички и Брошеви Капка со Имитација На Кралицата носи накит
Ново

трговија на големо мода накит Брошеви Лак Иглички и Брошеви Капка со Имитација На Кралицата носи накит

DEN 537.00
DEN 1032.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Метали Тип:
Злато Позлатен
Фабрика директни трговија на големо БЕЗ КУТИЈА:
Жените Подарок

Избор на купувачот