85CM Нови Тактички Тешки лизга Сметководствена Двојна Пушка Случај Пиштол Торба за M4 Лов Airsoft Воена Рамо Торбичка Риболов Ранец
Ново

85CM Нови Тактички Тешки лизга Сметководствена Двојна Пушка Случај Пиштол Торба за M4 Лов Airsoft Воена Рамо Торбичка Риболов

DEN 1696.00
DEN 2388.48

Во форма достапна за нарачката


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени со висока густина најлон материјал.
Содржи продолжен покрие можете да ги зачувувате пушка со 48" максималната должина.
Помали пиштол торба во можност да се одржи 24" долга пушка.
3 патент мали пошта за вршење списание или мали брзини.
1 голема патент простор на задната страна.
Велкро лепенка може да биде прикачена на предната страна.
Фото/име карта носителот на задната страна.
Со 2 рака носат на рака.
Прилагодливи и монтажни поместена рамо, рака.
Единечен или двоен рамо, рака носејќи метод.
Со дебели перница поместена за заштита.
Совршен за на отворено војна игра активности.
ДЕТАЛИ :
Боја - Мат црно,Маслиново Проституција ,ТЕН ,КП,ACU
Големина - 33" (85cm) x 11" (28cm)
Тежина - 1260g

Главните својства

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
Wolfslaves
Материјал:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Тип:
пиштол Торба
Големина:
0.85m
Дожд Маска:
No
Структура:
Мека Торба
Број На Модел На:
LN-BG05630
Сметководствената Функција:
Едно Рамо

Избор на купувачот