Mesinya популарни Цвет (30мм)Ер Два Магнет Diffuser 316L S. Челик Ароматерапијата се пропустливи клип Етерично Масло Автомобил Diffuser Locket
Ново

Mesinya популарни Цвет (30мм)Ер Два Магнет Diffuser 316L S. Челик Ароматерапијата се пропустливи клип Етерично Масло Автомобил

DEN 2086.00
DEN 2544.00

Во форма достапна за нарачката

Locket Големина : D : D=30мм
Бренд : Mesinya Обичај Накит
Материјал : 316 L не S. Челик
Цената вклучува 28 компјутери влошки(Секоја Боја 2 парчиња)

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Mesinya Обичај Накит
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот