ROCKBROS 2 Бар Plug Велосипед Спортски Рака Црта Лента Тркачки Велосипед Додатоци Велосипедизам Патот Велосипед Бар Лента Плута ЕВА Handlebar Лента Со
Ново

ROCKBROS 2 Бар Plug Велосипед Спортски Рака Црта Лента Тркачки Велосипед Додатоци Велосипедизам Патот Велосипед Бар Лента Плута

DEN 460.00
DEN 902.40

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Патот Велосипед Handlebar Ленти
Бренд : ROCKBROS
Материјал : S. R.(Супер Лента) ЕВА
Функција :
Супер меки, против пролизгување и голема рака удобност, добра продолжување.
Заврши лесно и екстра леплива и фирма по twined околу handlebar.
Силен шок апсорбирање.
Услуга живот супериорен во однос на другите производи неколку пати.
Шарени и светли ,лесен за чистење
Нема загадување, одобрени од страна на Европската PAHS & ROHS.
22

Главните својства

Бренд Име:
ROCKBROS
Ширина:
300 - 400mm
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Компоненти:
handlebar лента
Број На Модел На:
GH-
is_customized:
Yes
Тип:
handlebar лента
Материјал:
ЕВА
боја:
multicolor
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Избор на купувачот