DIY 40PCS 18x17mm Дрвени Монистра Насмевка Лице Шема Дрво Монистра Срцето Shpe Серија Мешана Боја за Изработка на накит
Ново

DIY 40PCS 18x17mm Дрвени Монистра Насмевка Лице Шема Дрво Монистра Срцето Shpe Серија Мешана Боја за Изработка на накит

DEN 155.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
DIY 40 PCS
18 X17mm Дрвени Монистра Насмевка Лице Шема
Дрво Монистра Срцето Shpe Серија Мешана Боја за Изработка на накит
Големина : 18x17mm
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
B01352
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Големина:
18x17mm
боја:
multicolor
Шема:
Лице
Тип:
Дрво Монистра
Употреба:
за изработка на накит

Избор на купувачот