Нова За ASUS X502 X502C X502CA LCD Задниот Поклопец+ Lcd Пред Рамки Покрие 13N0-P1A0C010B 13NB00I1AP0101 13NB00I1AP0201
Ново

Нова За ASUS X502 X502C X502CA LCD Задниот Поклопец+ Lcd Пред Рамки Покрие 13N0-P1A0C010B 13NB00I1AP0101 13NB00I1AP0201

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
X502 X502C X502CA
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Црна
Применливи модели:
X502 X502C
Материјал:
PC+ABS
Гаранција:
90days

Избор на купувачот