DIY 30pcs 18x14mm Мешана Боја Apple Дрвени Монистра смеење се Соочуваат Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит
Ново

DIY 30pcs 18x14mm Мешана Боја Apple Дрвени Монистра смеење се Соочуваат Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит

DEN 106.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
DIY 30 PCS 18x14mm Мешана Боја Дрвени Монистра Овошје Серија смеење се Соочуваат Шема Дрво Монистра За Изработка на Накит
Големина : 18x14mm
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01357
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
apple
боја:
Повеќе
Шема:
apple
Тип:
симпатична дрво монистра
Употреба:
За накит Одлуки DIY Бебе Штракаат

Избор на купувачот