VONNOR Нараквици Мулти-слој Ликвидација Заврши Кожа Хривнија Мода Жените Рака Накит Лето Додатоци за Женски
Ново

VONNOR Нараквици Мулти-слој Ликвидација Заврши Кожа Хривнија Мода Жените Рака Накит Лето Додатоци за Женски

DEN 183.00
DEN 366.72

Во форма достапна за нарачката


Име : Белегзии Количина : 1 BUC Материјал : СТП Кожа, Кристал Боја : Сина, Сива, Кафеава,Црвена Затворач Тип : Магнетски Затворач Димензии : должина 38cm, Ширина 1.2 см
производот се покаже :

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VONNOR
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
кожа
Должина:
38cm

Избор на купувачот