[Alphalmoda] Пролет Нови Жените Кавга Блузи коса црта Вратот Везови Рабовите Мулти-слоеви Кавга Ракав Дами Симпатична Кошули, Блузи
Ново

[Alphalmoda] Пролет Нови Жените Кавга Блузи коса црта Вратот Везови Рабовите Мулти-слоеви Кавга Ракав Дами Симпатична Кошули,

DEN 818.00
DEN 973.44

Во форма достапна за нарачката


Материјал : памук polyster
Биста 94, Рамо со ракав 55, Lengh 57
2-4cm грешки
Подолу е жолта :
Подолу е backview :
Подолу е темно сино :
Подолу е бело :
За производите
Фотографии целосно да се усогласат со производи. Сите фотографии се преземени од страна на стручни лица под студио осветлување и прилагодени на различни компјутер поставувања. Па така не може да биде малку боја варијација на различни гледачи' компјутери и мобилни телефони екран. Ако сте осетливи на бои, ве молиме да се биде внимателен да ги купите.
За shipdate
Ние подготвени доволно акции за да се обезбеди секој ред може да се испраќаат од 3-5 дена. Во секој случај ние не, ние ќе ве контактираме веднаш да се осигура вашата пратка може да биде добро решена.
За испорака
Ние нудиме стандардни регистрирани воздухопловната превозот во целиот свет. Според досегашното искуство, тоа може да се постигне повеќето земји во врска со 15-50 дена. Покрај тоа, ние исто така обезбедуваат различни брза испорака како што epacket, aramex, dhl, fedex, тнт, ems и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас за информации кога тоа е потребно.
За враќа
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена откако ќе се потпишан на пратката. За најголемиот дел се враќа, Во Кина има многу комплицирани документација бара да се расчисти за увоз на стоки. Значи, ние ca n не го прифати најголемиот дел се враќа, освен ВИСТИНСКИ квалитет проблем. На големо треба да бидат внимателни за размислување пред да купите. Ве молиме да се осигурате предмети се сосема нови со пакет/тагови и без мирис (чад/парфем).
За соработка
Добредојдени се сите наредби без разлика мала или рефус. Ние ќе се грижи за вашите нарачки и се обидуваме се потрудиме да се провери тоа пред пратката. Но, во случај на било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине лоши критики. Ние разбираме дека сакате да ја каже вистината на тоа како се чувствувате во врска со оваа набавка и ние може да не биде во можност да ги реши сите ваши проблеми на ваше задоволство. Но ние секогаш ја преслушате вашата гласовна ако дојде да разговара со нас. Ние ќе се подобри грижата за вас во иднина цел да се спречи да не се направи истата грешка, без разлика на чија грешка е тоа. Меѓутоа, ако сте едноставно остави лоша критика, без да зборуваме, ние не сме во можност да се разбере вашиот проблем и да ви помогне на сите. Ние го правиме очекуваме да се долго време relashion со вас. Затоа, ајде да ги реши проблемите заедно!

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ALPHALMODA
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот

Избор на купувачот