003-000884-01 Замена Проектор Светилка со Станбен за КРИСТИ HD405 / HD450 / DS +65 / DS +650 / DS +655
Ново

003-000884-01 Замена Проектор Светилка со Станбен за КРИСТИ HD405 / HD450 / DS +65 / DS +650 / DS +655

DEN 1778.00
DEN 1872.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 003-000884-01
2)број на Моделот : За КРИСТИ HD405 / HD450 / DS +65 / DS +650 / DS +655

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
003-000884-01
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
300W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот