2 Авто Задните Компресорот Автомобил Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддршка на Амортизерите За РЕНО JM0G JM0U JM0F JM0J K4M JM1R MPV 2003 - 519 mm
Ново

2 Авто Задните Компресорот Автомобил Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддршка на Амортизерите За РЕНО JM0G JM0U JM0F JM0J K4M JM1R

DEN 1507.00
DEN 1656.48

Во форма достапна за нарачката

0 16 V Turbo (JM0 W) F4 R 776 1998 120 163 MPV 2004/05 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.0 d Ci (JM1 K) M9 R 722 1995 110 150 MPV 2005/09 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.5 d Ci (JM02, JM13) K9 K 729 1461 74 101 MPV 2003/11 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 2.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.4 (JM0 B, JM0 H, JM1 A) K4 J 770 1390 72 98 MPV 2003/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1. Ви благодариме 2 Авто Задните Компресорот Автомобил Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддршка на Амортизерите За РЕНО JM0 G JM0 U JM0 F JM0 J K4 M JM1 R JM16 JM1 K JM14 JM1 E 2003 - Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 519 Локација : задните компресорот
Апликации : АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за "РЕНО" SCéNIC II (JM0/1_) 1.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.0 F4 R 771 1998 99 135 MPV 2004/04 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.9 D F9 Q J 803 1870 ГОДИНА, 85 116 MPV 2006/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.0 F4 R 776 1998 120 163 MPV 2004/04 -
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.6 (JM0 C, JM0 J, JM1 B) K4 M 782 1598 83 113 MPV 2003/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci (JM15) F9 Q E 804 1870 ГОДИНА, 81 110 MPV 2005/05 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.5 d Ci (JM0 F) K9 K 722 1461 60 82 MPV 2003/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.6 K4 M 812 1598 82 112 MPV 2006/06 - 2008/11 за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.5 d Ci (JM16) K9 K 734 1461 76 103 MPV 2007/01 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.9 d Ci (JM14) F9 Q J 803 1870 ГОДИНА, 96 131 MPV 2005/05 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci (JM0 G, JM12, JM1 G, JM2 C) F9 Q 812 1870 ГОДИНА, 88 120 MPV 2003/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 2.6 K4 M 788 1598 77 105 MPV 2006/06 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 2.6 K4 M 788 1598 77 105 MPV 2006/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci (JM15) F9 Q 804 1870 ГОДИНА, 81 110 MPV 2005/05 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 2. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.6 16 V (JM1 R) K4 M C 813 1598 82 112 MPV 2007/01 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci F9 Q 804 1870 ГОДИНА, 92 125 MPV 2003/06 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci (JM14) F9 Q J 803 1870 ГОДИНА, 96 131 MPV 2005/05 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.5 d Ci K9 K 734 1461 76 103 MPV 2006/06 - 2008/11 за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.6 K4 M 782 1598 83 113 MPV 2004/04 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 2.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.5 d Ci (JM1 F) K9 K 724 1461 63 86 MPV 2005/05 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.0 (JM05, JM0 U, JM1 N, JM1 U, JM2 V) F4 R 771 1998 99 135 MPV 2003/06 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.5 d Ci (JM1 E) K9 K СТР 732 1461 78 106 MPV 2005/05 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.9 d Ci (JM0 G, JM12, JM1 G, JM2 C) F9 Q 812 1870 ГОДИНА, 88 120 MPV 2004/04 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 2.0 d Ci (JM1 K) M9 R 722 1995 110 150 MPV 2005/09 - за РЕНО SCéNIC II (JM0/1_) 1.5 d Ci (JM02, JM13) K9 K 728 1461 74 101 MPV 2004/04 - за "РЕНО" GRAND SCéNIC II (JM0/1_) 1.

Главните својства

Објектот Ширина:
18 mm
Производителот Дел Број:
GSRT0554-A
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Бренд Име:
XIANGSHANG
Другиот Дел Број:
Гас Кочење Амортизерите Лифт Поддршка За РЕНО JM0G JM0U JM0F JM0J K4M
Поставување на Возило:
задните компресорот
Осветленост Дел Број:
GSRT0554-A
Објектот Должина:
519 mm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гас Strurs Пролет Лифт Поддршка

Избор на купувачот