55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Момче Бебе Кукла Играчки Новородените Бебиња Кукла т Искапат Играчка на Детето Роденден на Божиќ Подарок
Ново

55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Момче Бебе Кукла Играчки Новородените Бебиња Кукла т Искапат Играчка на Детето Роденден на

DEN 4569.00
DEN 5711.52

Во форма достапна за нарачката


22"Целосна Силикони Bebe Раѓа Бебе Момче Кукли Lifelike Новороденче Момче Бебиња Жива Кукла за Детска Бања Туш Спиење Играчка
Опис на производот : Димензии : За 52-55cm Структура : 1 00% полн со Силиконска рацете и нозете и телото.Тоа е удобно за деца.
Многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува; кукла тело може да се влезе во вода Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : увезуваат , косата е вкоренета. Пол : Ова е момче кукла Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите на Она што во кутија : кукла со облека + магнет pacifier + шише

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Предупредување:
NO
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
55cm
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Батеријата:
NO
Форма:
1/12
Професии:
астронаут
Број На Модел На:
BJ030801

Избор на купувачот