Xiletu LB-5D3L Професионални Посебни Брзо Ослободување Плоча L Заградата Tripod&Топката Главата За Canon 5D3 III 5D4 IV Akai Стандард 38mm
Ново

Xiletu LB-5D3L Професионални Посебни Брзо Ослободување Плоча L Заградата Tripod&Топката Главата За Canon 5D3 III 5D4 IV Akai

DEN 1144.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Црна
Број На Модел На:
LB-5D3L
Материјал:
Алуминиум
Големина:
38mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
XILETU

Избор на купувачот