1pc M24 M24*1.5 M24x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален Нут
Ново

1pc M24 M24*1.5 M24x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален

DEN 316.32

Во форма достапна за нарачката

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 最少5个字符
1pc M24 M24*1.5 M24x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален Нут
最少5个字符 Единица : mm
Нормалниот Дијаметар
D
Теренот
P m S max min max min М1 0.25 0.8 0.55 2.4 2.5 М1.2 0.25 1 0.75 3 2.9 М1.4 1.2 0.3 0.95 3 2.9 М1.6 0.35 1.3 1.05 3.2 3.02 М1.7 0.35 1.4 1.15 3.5 3.38 М2 1.6 0.4 1.35 4 3.82 М2.3 0.45 1.8 1.55 4.5 4.32 М2.5 0.45 2 1.75 5 4.82 М2.6 0.45 2 2.15 5 4.82 М3 0.5 2.4 2.55 5.5 5.32 М3.5 0.6 2.8 2.9 6 5.82 М4 0.7 3.2 3.7 7 6.78 М5 0.8 4 3.7 8 7.78 M6 1 5 4.7 10 9.78 M7 1 5.5 5.2 11 10.73 М8 1/1.25 6.5 6.14 13 12.73 M10 1/1.25/1.5 8 7.64 17 16.73 М12 1.25/1.5/1.75 10 9.64 19 18.67 М14 1.5/2 11 10.3 22 21.67 М16. 1.5/2 13 12.3 24 23.67 M18 1.5/2/2.5 15 14.3 27 26.16 M20 1.5/2/2.5 16 14.9 30 29.16 M22 1.5/2/2.5 18 16.9 32 31 M24 2/3 19 17.7 36 35 M27 2/3 22 20.7 41 40 M30 2/3.5 24 20.7 46 45 最少5个字符

Главните својства

DIY Материјали:
Водовод
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
m24*1.5
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот