beibehang кат насликани да го залепите Европската Потребата за Мермер Parquet Голи Масло ликовна Уметност Тротоарите de papel parede
Ново

beibehang кат насликани да го залепите Европската Потребата за Мермер Parquet Голи Масло ликовна Уметност Тротоарите de papel

DEN 930.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката

Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Прилагодите Други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина * висина) 2 : Купи Сега. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : . Бојата е многу добар. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Главните својства

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот
Број На Модел На:
14832124

Избор на купувачот