Г-7 Оптички Рецепт Затемнети Леќи Супер Здрав Aspheric Оптички Леќи за Очила UV400 Цврсти и Тебе Затемнети
Ново

Г-7 Оптички Рецепт Затемнети Леќи Супер Здрав Aspheric Оптички Леќи за Очила UV400 Цврсти и Тебе Затемнети

DEN 1728.00
DEN 2467.68

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Леќи Форма се Достапни за Rimless Очила.
Ве молиме да ни Кажете Леќи Форма Број
И Вашиот Рецепт Откако Ќе нареди
Рамка и Леќи и Двете.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Леќи Во Боја:
Зелена, Сина, Црвена, Сива, Жолта, Розова, Виолетова, Кафена, Јасно
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Од Тебе
Број На Модел На:
Г-7 Оптички Рецепт Затемнети Леќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
Reven Jate
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
CR-39
Леќи кои би Можеле да се Вметнат:
myopia&Progressives/Поларизирана/Photochromic/Затемнети
Вметнете Rx Леќи:
Без Дополнителни Трошоци За Труд
PD Вредност(Pupillary Растојание):
PD е Потребно за Очила Собрание
Леќи Слој:
AR/HMC/КАКО/UV400 Слој
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Гледање Корекција
превозот време:
Цел на Рецепт Очила е Подолго

Избор на купувачот